Το τμήμα Manicure - Penticure - Ονυχοπλαστική με την καθοδήγηση της καθηγήτριας κυρίας Giota K. Platella συνεχίζει να δημιουργεί και να παρουσιάζει μοναδικά αποτελέσματα στον τομέα της αισθητικής άκρων.
![Τμήμα Manicure - Penticure - Ονυχοπλαστική](/media/news/images/15937082_925251460944063_4072042696458136200_o.jpg)
Το τμήμα Manicure - Penticure - Ονυχοπλαστική με την καθοδήγηση της καθηγήτριας κυρίας Giota K. Platella συνεχίζει να δημιουργεί και να παρουσιάζει μοναδικά αποτελέσματα στον τομέα της αισθητικής άκρων.