Χριστουγεννιάτικη γιορτή, Anko Ρόδου 2017

Χριστουγεννιάτικη γιορτή, Anko Ρόδου 2017

Μέσα σε γιορτινό κλίμα το Σαββάτο 16/12 οι σπουδαστές του ΙΕΚ, οι οικογένειες τους, οι φίλοι τους, οι καθηγητές της σχολής αλλά και το προσωπικό είχαν την ευκαιρία να χαλαρώσουν, να διασκεδάσουν και να δοκιμάσουν γευστικές δημιουργίες εδεσμάτων, γλυκών αλλά και κοκτέιλ  από τους ίδιους τους σπουδαστές της σχολής.

Την εκδήλωση τίμησαν με την παρουσία τους και συνεργάτες από τον επιχειρηματικό κόσμο της Ρόδου και όχι μόνο.

Ευχαριστούμε όλους όσους επιμελήθηκαν για αυτή τη ξεχωριστή βραδιά και όσους μας τίμησαν με την παρουσία τους.
  • Τα εδέσματα επιμελήθηκαν τα τμήματα Μαγειρικής 1ου &2Ου έτους με τους Τρουμούχη Γ. & Μανουσάκη Σ & Μπακάλη Η.
  • Τα γλυκά επιμελήθηκαν τα τμήματα Ζαχαροπλαστικής 2ου έτους με τον Pastry chef Χατζησάββα Λάζαρο
  • Décor Μπουφέ από τον Chef Κορωναίο Αντώνη
  • Τα ποτά επιμελήθηκαν τα τμήμα Hotel management 2ου έτους με τον Bartender κ. Αγγέλου Παναγιώτη και την συμμετοχή του κ. Μανίσκα Νίκου.
  • Το Service και η Οργάνωση της εκδήλωσης από το Hotel management 2ου έτους με τους Maitre Χατζημάρκο  Κώστα & Χατζηβαλσάμη Αντώνη