Ημέρες Καριέρας Anko Academy Κω 2019

Ημέρες Καριέρας Anko Academy Κω 2019

Με απόλυτη επιτυχία πραγματοποιήθηκαν οι ημέρες καριέρας στις εγκαταστάσεις της ΑΝΚΟ Academy στην Κω.

Οι σπουδαστές και οι απόφοιτοι όλων των τμημάτων της σχολής είχαν τη δυνατότητα να έρθουν σε επαφή με κορυφαία στελέχη της Τουριστικής Βιομηχανίας με στόχο την άμεση επαγγελματική τους αποκατάσταση και την εύρεση εργασίας.

Οι ημέρες καριέρας αποτελούν σημείο ορόσημο για τη σχολή μας. Οι σπουδαστές μας προετοιμάζονται μέσα από σεμινάρια που αφορούν στην προώθηση στην απασχόληση, τη σύνταξη βιογραφικού σημειώματος και την επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά.
Οι επιχειρήσεις που συμμετείχαν αποτελούν ναυαρχίδες της Τουριστικής Βιομηχανίας και εμπιστεύονται τους σπουδαστές της Anko Academy για τη στελέχωση τους.

Συγχαίρουμε τους σπουδαστές μας για την επαγγελματικής τους συμπεριφορά και τον εξαιρετικό χαρακτήρα που υπέδειξαν.
Τέλος, θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε όλες τις επιχειρήσεις για τη παρουσία και την εμπιστοσύνη τους.

Οι επιχειρήσεις που συμμετείχαν είναι οι εξής:
MITSIS HOTELS
MASTICHARI BAY