Διάλεξη με θέμα: Carreer Development, Ευκαιρίες για μία επιτυχημένη Καριέρα – τοποθέτηση Ελλάδας στον ευρωπαϊκό χάρτη, στην Anko Ρόδου

Χτίσιμο μίας Δυνατής Καριέρας και Tips για ανάπτυξη ποιοτικού Hospitality  από τον κ. Αυγουστίνο Σουρίδη, της σχολής Les Roches Global Hospitality Education – Switzerland.

Στην Ρόδο και μάλιστα στη σχόλη Anko βρέθηκε ο Υπεύθυνος Ανάπτυξης Καριέρας της σχολής Les Roches.

Στο πλαίσιο της παρουσίας του o κος. Αυγουστίνος συμβούλευσε τους σπουδαστές της σχολής για το θέμα Career Development και τις Ευκαιρίες για μία επιτυχημένη Καριέρα – τοποθέτηση Ελλάδας στον ευρωπαϊκό χάρτη. Οι διαλέξεις ήταν άκρως ενδιαφέρουσες και επιτυχημένες ενώ ακολούθησαν ατομικές συμβουλευτικές με τους φοιτητές και τους καθηγητές.

Η παρουσία του τίμησε τη σχολή μας ενώ παρείχε υψηλού επιπέδου συμβουλές για τις δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης σε Ελλάδα και Εξωτερικό.

Επιπλέον ανάλογες συναντήσεις πραγματοποιήθηκαν και με τους καθηγητές της Anko.

Ευχαριστούμε θερμά τους σπουδαστές & καθηγητές για την ένθερμη συμμετοχή τους και την αφομοίωση γνώσεων και αλλαγών στον τρόπο σκέψης.
Να έχουμε όλοι δημιουργικές αλλαγές μετά από τις πολύ ουσιαστικές συναντήσεις με τον κ. Αυγουστίνο.