Κοπή Πρωτοχρονιάτικης πίτας ΑΣΙΑΘ Ρόδου

Κοπή Πρωτοχρονιάτικης πίτας ΑΣΙΑΘ Ρόδου

Με μεγάλη χαρά η ΑΝΚΟ παρευρέθηκε στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του Αθλητικού Συλλόγου Ιστιοπλόων Ανοικτής Θάλασσας Ρόδου την Κυριακή 21 Ιανουαρίου.

Η εκδήλωση έγινε με ιδιαίτερη επισημότητα και μέσα σε μια κατάμεστη αίθουσα, στις εγκαταστάσεις του Συλλόγου όπου πραγματοποιήθηκαν οι απονομές των Διπλωμάτων στους απόφοιτους της Σχολής ιστιοπλοΐας και απονομές βραβείων.

Ο Σύλλογος τίμησε με αναμνηστική πλακέτα τη Σχολή ΑΝΚΟ για την προσφορά της βασιλόπιτας που επιμελήθηκαν τα τμήματα Ζαχαροπλαστικής με τον pastry chef κ. Κώστα Σαββή καθώς και το άψογο service που επιμελήθηκαν οι σπουδαστές του Hotel Management στους παρευρισκόμενους.

Ο ΑΣΙΑΘ Ρόδου επιτελεί ένα σημαντικό έργο και αποτελεί έναν από τους καλύτερους περιφερειακούς ιστιοπλοϊκούς Συλλόγους Πανελληνίως.

Ευχαριστούμε θερμά τον Σύλλογο για τη συνεργασία και τη βράβευσή