Ευχαριστήριο προς επιχειρήσεις Χορηγούς

Ευχαριστήριο προς επιχειρήσεις Χορηγούς

Κάθε χρόνο όλο και περισσότερες εταιρείες χορηγούν τη σχολής μας με προϊόντα υψηλής ποιότητας τα οποία ξεχωρίζουν για το “Brand name” τους.

Μεγάλος αριθμός σπουδαστών Μάγειρες, Ζαχαροπλάστες, Bartender, Baristi οι οποίοι είναι οι αυριανοί επαγγελματίες εκπαιδεύονται με τη χρήση ξεχωριστών προϊόντων.

Η σχολή Anko Ρόδου ολοκλήρωσε φέτος την 4η επιτυχημένη εκπαιδευτική χρονιά, προάγοντας τη γνώση και δημιουργώντας επαγγελματίες με αυξημένες ικανότητες και δεξιότητες οι οποίοι στελεχώνουν όλες τις επιχειρήσεις της Ρόδου και όχι μόνο.
Βασικός αρωγός σε όλη αυτή την προσπάθειά μας είναι συνεργαζόμενες εταιρείες οι οποίες μας χορηγούν υλικά και εξοπλισμούς Υψηλής ποιότητας, που συμβάλλουν στην ποιοτική πρακτική εκπαίδευση των σπουδαστών μας.

Ευχαριστούμε ιδιαίτερα κάθε επιχείρηση καθώς και το προσωπικό της καθώς κάθε χρόνο βρίσκονται στο πλάι της σχολής και υποστηρίζουν έμπρακτα όλο το εκπαιδευτικό έργο.

Ευχαριστούμε θερμά τους χορηγούς για τις γενναιόδωρες προσφορές τους:
  1. Friesland Campina
  2. Provil Taste & Flavor